VP Investment

W realizacji

Family Garden

Pora na przedstawienie Państwu naszej kolejnej inwestycji. Tym razem zachwyciło nas  Redzikowo.  Niewątpliwym atutem  nowego osiedla „Family Garden” jest bliskość Parku Wodnego Redzikowo, krytego lodowiska, czy tez innych atrakcji na świeżym powietrzu,  takich jak korty tenisowe, boisko Orlik, plac zabaw, stadnina koni oraz staw , którego amatorami są wędkarze .   Najbliższe  placówki szkolno-wychowawcze to Zespół Szkół w Redzikowie, Żłobek, Przedszkole oraz Centrum Kultury wraz z biblioteką. Redzikowo położone jest zaledwie 4 km od centrum Słupska, a dojechać tam można dwupasmową drogą bez zbędnych niedogodności w godzinach szczytu.  Zatem ta świetna komunikacja pozwala na szybki dostęp zarówno do miasta, jak i krajowej drogi S6 wraz z  jej odcinkiem będącym obwodnicą. „Family Garden” to kontynuacja znanego już naszym klientom z poprzednich inwestycji, trendu nowoczesnej architektury z niezwykłą funkcjonalnością, a projekt czternastu budynków jednorodzinnych połączonych tylko pergolami to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie spokój i swobodę. To idealne miejsce dla całej rodziny.

FamilyGarden_logo_kolor_ver1
family_garden
vpinvestment001
vpinvestment002
vpinvestment003
vpinvestment004
vpinvestment005
vpinvestment006
vpinvestment007
vpinvestment008
vpinvestment009
vpinvestment010
vpinvestment012
vpinvestment013
vpinvestment014
vpinvestment015
vpinvestment016

Fiołkowe Wzgórze

Osiedle “Fiołkowe Wzgórze” położone jest blisko centrum Bytowa, a zarazem z dala od zgiełku miasta. Inwestycja składa się z sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wysoka jakość zastosowanych materiałów zapewni przyszłym właścicielom oszczędność w eksploatacji. Zaprojektowane domy charakteryzują się prostą, nowoczesną i  elegancką architekturą.  Osiedle otacza zieleń,  piękny krajobraz i spokój. 

fiolkowe_wzgorze_01
fiolkowe_wzgorze_02

Grey House

GREY HOUSE to nasza pierwsza inwestycja w centrum miasta Słupsk. Budynek usytuowany w pięknej okolicy, na zapleczu Teatru RONDO.  Adres nieruchomości to ulica Zygmunta Krasińskiego 14. Inwestycja znajduje się przy nowo powstałym „podwórku kulturalnym”, które obejmuje plac zabaw, siłownię na świeżym powietrzu, „mini teatr” oraz stoły do ping-ponga i szachów. Budynek składać się będzie z części usługowej, położonej na parterze oraz części mieszkalnej  położonej na kolejnych kondygnacjach budynku.  Inwestycję cechuje nowoczesna i elegancka estetyka. Zarówno budynek, jak i mieszkania wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz wysoki standard.

grey_house_01
grey_house_02
grey_house_03
grey_sal_06
grey_sal_07
grey_sal_08
grey_sal_09
grey_sal_10
grey_sal_11
grey_sal_12
grey_syp_13
grey_syp_14
grey_syp_15
grey_syp_16
mieszkania_slupsk_grey_house_01
mieszkania_slupsk_grey_house_02
mieszkania_slupsk_grey_house_03
mieszkania_slupsk_grey_house_04
mieszkania_slupsk_grey_house_05
mieszkania_slupsk_grey_house_06
mieszkania_slupsk_grey_house_07
mieszkania_slupsk_grey_house_08
mieszkania_slupsk_grey_house_09