VP Investment

Residence Park, Viktoria Park, Petit Pati, Next, Grey House, Fiołkowe wzgórze

Next 3

NEXT3 to kontynuacja osiedla NEXT2 przy ulicy Ziołowej w miejscowości Siemianice. Projekt obejmuje kolejne szesnaście domów w zabudowie bliźniaczej bądź szeregowej w miejscowości Siemianice przy ulicy Ziołowej. Każdy dom posadowiony będzie na indywidualnej działce, która pozwoli na samodzielną aranżację przydomowego ogrodu. Jest to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie ciszę, świeże powietrze oraz  piękne wchody i zachody słońca. Przedsięwzięcie charakteryzuje się wysoką jakością użytych materiałów budowlanych.

Wszystkie domy zostały sprzedane. Zachęcamy do zapoznania się z inną ofertą.

next_3_01
next_3_02
next_3_03
 

Next 2

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ulepszyliśmy wcześniejszy projekt, jakim był NEXT zrealizowany przy ulicy Przyjaznej. Takim oto sposobem powstało osiedle NEXT2 zlokalizowane w dalszej części miejscowości Siemianice, a dokładniej przy ulicy Ziołowej. Inwestycja obejmuje  dwadzieścia domów w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Każdy z domów posiadać będzie dużą działkę do samodzielnej aranżacji wymarzonego ogrodu. Jest to miejsce przeznaczone dla osób, które pragną uciec od zgiełku, cenią sobie ciszę, spokój oraz  świeże powietrze. Do wybudowania osiedla zostały użyte wysokiej jakości materiały budowlane.

next_2_01
next_2_02
next_2_03

Next

Inwestycja NEXT to osiedle znajdujące się w miejscowości Siemianice przy ulicy Przyjaznej, tuż za granicami Słupska. Składa się z trzydziestu dwóch domków w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Osiedle wyróżnia nowoczesny projekt,  wysoka jakość użytych materiałów  oraz dobra lokalizacja. Zróżnicowane powierzchnie działek, dają możliwość aranżacji pięknych przydomowych ogrodów.

next_1_01
next_1_02
next_1_03
next_1_04
next_1_05

Petit Pati

Inwestycja zrealizowana w sercu miejscowości Siemianice. To kameralne osiedle składa się z sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.  Projekty tych domów zostały oparte i ulepszone na bazie naszego dotychczasowego doświadczenia.  Architekturę wyróżnia nowczesna zabudowa oraz nietypowe rozwiązania i wysokiej jakości  materiały budowlane. Petit Pati zostało zaplanowane jako osiedle zamknięte.

petit_pati_01
petit_pati_02
petit_pati_03
petit_pati_04
petit_pati_06
petit_pati_07

Viktoria Park

Viktoria Park to przedsięwzięcie zrealizowane przy granicy Słupska z Siemianicami. Osiedle charakteryzuje się ciekawą architekturą oraz oryginalnymi rozwiązaniami przestrzennymi. Projekt architektoniczny cechuje elegancki minimalizm - przestrzeń dla ludzi aktywnych, ceniących sobie wysublimowaną estetykę. Same mieszkania stwarzają możliwość indywidualnych aranżacji wedle upodobań mieszkańców. Niewątpliwymi atutami są wysoka jakość stosowanych materiałów oraz dbałość o najmniejsze detale. Do każdego mieszkania przynależy indywidualne miejsce parkingowe. Na osiedlu zostało wybudowanych 180 mieszkań. Do części z nich przypisane są ogródki, mieszkania położone na drugiej kondygnacji posiadają balkon oraz możliwość zaadoptowania poddasza. W ramach osiedla zaprojektowane zostały drogi wewnętrzne, parkingi naziemne, tereny zielone, mała architektura oraz plac zabaw. Wszystkie te udogodnienia podkreślają podmiejski charakter inwestycji.

viktoria_park_01
viktoria_park_02

Residence Park

Osiedle Residence Park powstało w miejscu, które zauroczyło wielu … Kompleks 60 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowany jest w południowej części miejscowości Siemianice, 100 metrów od granicy z miastem Słupsk. Inwestycja powstała przy obrzeżach malowniczej drogi łączącej Słupsk z Puckiem. Mieszkańcy wybranych domów rozkoszują się wspaniałym widokiem na panoramę Słupska. Usytuowanie Residence Park w atrakcyjnej i nowoczesnej okolicy Siemianic zapewnia mieszkańcom dobry dostęp do głównych ciągów komunikacyjnych. Do Śródmieścia Słupska można dotrzeć w ciągu kilku minut samochodem lub  autobusem z przystanku usytuowanego w pobliżu osiedla. Do aktywnego wypoczynku zachęca ścieżka rowerowa łącząca Słupsk i Siemianice. Residence Park to miejsce, w którym bezpiecznie i komfortowo mieszka się wśród znajomych i przyjaciół. Wszyscy szanują i pielęgnują podobne wartości …, dzięki czemu odnaleźli odpowiednie dla siebie miejsce na ziemi.

residence_park_01
residence_park_02
residence_park_03
residence_park_04
residence_park_05
residence_park_06
residence_park_07
residence_park_08
residence_park_10
residence_park_11
residence_park_12
residence_park_13
residence_park_14
residence_park_15
residence_park_16
residence_park_17
residence_park_18
residence_park_19
residence_park_20
residence_park_21
residence_park_22
residence_park_23
residence_park_24
residence_park_25
residence_park_26
residence_park_27
residence_park_28
residence_park_29
residence_park_30
residence_park_31